Nowa Motorola z serii U

Niebawem na polskim rynku pojawi się nowy muzyczny telefon Motorola U9. Mały i lekki aparat o zaokrąglonych kształtach zainteresuje szczególnie płeć piękną.

Motorola U9 to telefon z klapką o dwucalowym ekranie wewnętrznym (QVGA – 320 x 240 pikseli), wyświetlającym 256 tys. kolorów i zewnętrznym ekranie OLED (128 x 160 pikseli), wyświetlającym 65 tys. kolorów.

Utwory muzyczne przetrzymywane są na karcie microSD (do 4GB), do dyspozycji jest oprócz tego 25 MB pamięci wewnętrznej. Przesyłanie utworów z komputera ułatwi standardowy port miniUSB i synchronizacja z Windows Media Player 11. Na zewnętrznej części klapki umieszczono interaktywne, muzyczne klawisze, które pozwalają wygodnie sterować utworami bez otwierania telefonu.

Telefon w pełni obsługuje udogodnienia jakie niesie ze sobą technologia Bluetooth Stereo. Nad wysoką jakością rozmów czuwa z kolei rozwiązanie CrystalTalk™, redukujące szum otoczenia. Funkcje multimedialne uzupełnia aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 Mpix.

Rozpoznawane formaty plików to: Windows® WMAv10 plus Janus DRM, MP3, AAC, AAC+ i AAC+ enhanced. Bateria telefonu, według danych producenta pozwoli na do 7 h rozmowy lub do 350 h czuwania. W Polsce telefon pojawi się w maju, a jego cena detaliczna będzie wynosić około 950 zł.

U9

~ - autor: olekludwik w dniu 6 kwietnia, 2008.

Jedna odpowiedź to “Nowa Motorola z serii U”

  1. […] A Original post by olekludwik […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: